Stolarstwo Meblowe Hubert Chudala

O firmie

Stolarstwo Meblowe Hubert Chudala, to firma rodzinna, posiadająca duże doświadczenie w branży meblarskiej.  Firma istnieje na rynku od 1962r. Założył ją i  prowadził  przez 30 lat mój ojciec. W początkowych latach istnienia firmy, zgodnie z potrzebami ówczesnego rynku, jej głównym nurtem były usługi z zakresu stolarki budowlanej Przez pewien czas  zajmowała się również wyrobem trumien.

Po przejęciu firmy przeze mnie, w roku 1996, specyfika jej działania zmieniła się, nie tracąc doświadczenia zdobytego w branży stolarskiej a jedynie obierając nową specjalizację, jaką jest  wykonywanie mebli na zamówienie. Od 1996 roku  realizuję projekty mebli zgodne z indywidualnymi życzeniami klientów. Sukcesywna rozbudowa firmy, jej modernizacja oraz zakup nowych technologii do produkcji mebli, pozwala na wykonywanie mebli na najwyższym poziomie oraz zapewnia coraz szersze grono zadowolonych Klientów. Dowody tego zadowolenia  odzwierciedlają się w nowych zamówieniach, które bardzo często pochodzą z polecenia byłych Klientów.

Naszym celem jest dalszy rozwój i doskonalenie technologii i produkcja mebli zgodnych z najnowszymi trendami, a domeną – solidność w realizacji projektów.

Zapraszam do współpracy.

Z poważaniem – Hubert Chudala, właściciel firmy